Arhiva članaka HRsvijet.net

Dinamo je u uzvratnom susretu četvrtog pretkola Lige prvaka u Beču odigrao puno bolje nego u Zagrebu, ali je ipak ispao i jesen će provesti u Europskoj ligi.



Bili smo tako blizu, ali tako daleko. Dali smo sve od sebe, imali smo željenih 3:1 i onda smo primili gol. Nisu nas čak ni pritisnuli, nego su dali taj pogodak slučajno. Pokazali smo ipak da smo dobra ekipa i idemo s optimizmom u Europsku ligu, rekao je Arijan Ademi.

Odigrali smo odličnih 80 minuta, ali nismo bili na pravoj razini. Idemo sad po dobar rezultat u Europsku ligu, složio se Josip Pivarić.

Trener Austrije Nenad Bjelica, kaže kako je "uveo zamjene i pogodio s njima".


-Presudna je ipak bila zagrebačka utakmica, tamo nas je Dinamo podcijenio, zaključio je Osječanin na klupi Austrije.


>>I unatoč pobjedi u Beču Dinamo se oprostio od Lige prvaka

Zoran Mamić, koji je vodio hrvatskog prvaka s klupe, priznao je da su mu neki igrači bili nespremni, no i on smatra da je ključ ispadanja u zagrebačkoj utakmici: Dvoboj u Zagrebu smo jednostavno propustili, oni su bili bolji, sad smo bolji bili mi, ali rezultat je na kraju takav kakav je, rekao je Mamić.



M.B.