Nakon što je proljetos dobila otkaz na HRT-u, sada postaje glavna urednica nove televizije Naša TV, nedavno osnovane u Mostaru, javlja Jutarnji list.


-Točno je da smo uspješno okončali pregovore i da ću na toj televiziji biti zaposlena kao urednica. Koju ću točno funkciju imati, javnost će doznati za desetak dana - kaže Hloverka, koja u nove poslovne pothvate kreće najesen.

Dotad će, kaže, nastaviti iznajmljivati sobe turistima u rodnoj Makarskoj. Na televiziji u Mostaru radit će uz direktoricu Željku Kvesić i glavnog producenta Ivana Cigića. Mostarsku televiziju Naša TV osnovali su početkom ljeta hercegovački poduzetnici i tamošnje tvrtke s ukupnim osnivačkim kapitalom od 990.000 konvertibilnih maraka. Televizija s programom kreće potkraj godine, a Hloverka jedva čeka početak.

-Ni jedan posao nije mi ispod časti raditi, a posljednjih tjedana sam, kako bih mogla preživjeti i vraćati kredite, počela iznajmljivati sobe u mojoj kući u Makarskoj. Svi govore da sam sjajna kao iznajmljivačica, ali znam da sam u duši bila i ostala novinarka, da je novinarski posao onaj koji želim i volim raditi i jedva čekam da mu se vratim - ističe Hloverka.

 

M.B.