Milanović: Pozivam predsjednicu da svaki četvrtak odvojimo vremena za razgovor o tome što je Vlada radila
Predsjednik Vlade Zoran Milanović poželio je dobrodošlicu novoizabranoj predsjednici Kolindi Grabar Kitarović.
U uvodnom obraćanju prije današnje sjednice Vlade Milanović se osvrnuo na rezultate predsjedničkih izbora i kazao kako se zahvaljuje Ivi Josipoviću te želi dobrodišlicu novoj predsjednici.
Pozvao je predsjednicu da svakog četvrtka razgovaraju o aktivnostima Vlade.
-S bivšim predsjednikom smo dobro surađivali, pa vjerujem da će tako biti i ubuduće. Ja kao predsjednik izvršne vlasti pozivam predsjednicu da svaki četvrtak odvojimo vremena za razgovor o tome što je Vlada radila u ove tri godine i to će raditi u sljedećih godinu dana. Vrata su otvorena - kazao je Milanović.
Milanović navodno nema ništa ni protiv preseljenja predsjedničke rezidencije u Visoku ulicu.
-Što se tiče želje predsjednice da preseli rezidenciju u Visokoj ulici što se nas tiče ta selidba može početi odmah nakon inauguracije i tim prije ako je to u duhu štednje - kazao je Milanović.
-S novom predsjednicom surađivat ćemo u okviru zakona, otvoreni smo za razgovor - zaključio je Zoran Milanović na početku današnjeg zasjedanja Vlade.
R.H.